Unaze Penisi me Vibrim Rabbit

4,500 LEK

Kjo unazë vibruese e penisit të lepurit është projektuar për të përmirësuar dhe zgjatur ereksionet për madhësi, fortësi dhe qëndrueshmëri më të madhe. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize me këtë artikull Loveline.

Availability: Në gjendje SKU: LOVE026BLU Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo unazë vibruese e penisit të lepurit është projektuar për të përmirësuar dhe zgjatur ereksionet për madhësi, fortësi dhe qëndrueshmëri më të madhe. Zbuloni momente të pafund gëzimi dhe surprize me këtë artikull Loveline.

Unaze Penisi me Vibrim Rabbit

4,500 LEK

In stock