Plug Anal Satisfyer Ilicious 2 Black

9,900 LEK

Falë formës konike dhe majës së rrumbullakosur, Plug-ilicious 2 godet me saktësi pikën P, duke e stimuluar atë me dridhje nga 2 motorë. Dizajni i mrekullueshëm është i rrumbullakosur me një bazë të gjerë, material të butë silikoni dhe kontroll aplikacioni.

Availability: Në gjendje SKU: 410000071851 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Falë formës konike dhe majës së rrumbullakosur, Plug-ilicious 2 godet me saktësi pikën P, duke e stimuluar atë me dridhje nga 2 motorë. Dizajni i mrekullueshëm është i rrumbullakosur me një bazë të gjerë, material të butë silikoni dhe kontroll aplikacioni.

Plug Anal Satisfyer Ilicious 2 Black

9,900 LEK

In stock