Pastrues CLEANER 100ml

1,900 LEK

Thjesht spërkatni këtë pastrues lodrash seksi antibakterial, antifungale, që lufton mikrobet direkt mbi lodrën tuaj dhe fshijeni atë.

Availability: Në gjendje SKU: 71302 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Thjesht spërkatni këtë pastrues lodrash seksi antibakterial, antifungale, që lufton mikrobet direkt mbi lodrën tuaj dhe fshijeni atë.

ÇFARË E BËN TË VEÇANTË KËTË PASTRIMIN E LODRAVE SEKSI?
I formuluar posaçërisht për të qenë i sigurt dhe i butë si me lodrat ashtu edhe me lëkurën, FUN FACTORY CLEANER është një alternativë fantastike për trupin ndaj sapunëve të zakonshëm shtëpiak. Një tjetër plus: PASTRIMI ynë është plotësisht vegan në përbërësit e tij si dhe në procesin e prodhimit.

SI TA PËRDORË?
Thjesht spërkateni lodrën tuaj para ose pas përdorimit dhe fshijeni me një leckë të pastër ose peshqir letre. Sigurisht, nëse keni pasur atë lloj seance që përfundon me lubrifikim kudo, sapuni dhe uji mund të jenë më të përshtatshëm, por kur një pastrim i shpejtë është gjithçka që ju nevojitet, PASTRIMI ynë është një opsion i shkëlqyeshëm. Më mirë akoma, mund ta përdorni nga komoditeti i shtratit tuaj!

A ËSHTË I SIGURT PËR TRUPIN TIM?
Sigurisht që është! Spraji ynë për pastrimin e lodrave seksi është projektuar në mënyrë që të mund ta pastroni lodrën tuaj me të pak para se ta përdorni, pa asnjë problem.

Sasi 3,4 fl. oz. / 100 ml

Pastrues CLEANER 100ml

1,900 LEK

In stock