Lubrifikant anal JustGlide Premium 200ml

2,200 LEK

Ushqen derën e pasme me acid hialuronik dhe panthenol!
Just Glide Premium Anal ka një vlerë pH të optimizuar për kënaqësi anale. 100% vegan dhe lahet lehtësisht.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 06257010000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikant mjekësor
Me vaj silikoni
Acidi hialuronik hidratues
Panthenol ushqyes
Vlera e optimizuar e pH për kënaqësinë anale

Ushqen derën e pasme me acid hialuronik dhe panthenol!
Just Glide Premium Anal ka një vlerë pH të optimizuar për kënaqësi anale. 100% vegan dhe lahet lehtësisht. Është i sigurt për t’u përdorur me prezervativë latex. Pa erë dhe pa shije. Panthenoli qetëson lëkurën dhe krijon një barrierë. Ajo gjithashtu ka një efekt rigjenerues. Acidi hialuronik është hidratues dhe e bën xhelin të ndihet vërtet i butë. Vaji silikoni i lubrifikantit kontribuon në ndjesinë dhe lubrifikimin e tij jashtëzakonisht të butë, i cili krijon një përvojë më shumë se të këndshme gjatë kënaqësisë së pasme.

200 ml.

Përbërësit
Aqua, Glicerinë, Hidroksietilcelulozë, Dimetikon, Fenoksietanol, Panthenol, Hydroksipropil Guar Hydroksipropiltrimonium Klorur, Hialuronat natriumi, Etilheksilglicerinë, Acid citrik

Lubrifikant anal JustGlide Premium 200ml

2,200 LEK

Out of stock