Parfum Me Feromone Touché 50ml

3,700 LEK

Touché ju prezanton këto shishe rozë luksoze dhe unike, të cilat vijnë në 10 variante të ndryshme. Joshni veten ose partnerin tuaj me këto vajra ekskluzive masazhi, lubrifikantë dhe vajra të performancës. Zgjidhni të preferuarën tuaj dhe jepini një shtysë jetës tuaj seksuale.

Availability: Në gjendje SKU: TOU059 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Touché ju prezanton këto shishe rozë luksoze dhe unike, të cilat vijnë në 10 variante të ndryshme. Joshni veten ose partnerin tuaj me këto vajra ekskluzive masazhi, lubrifikantë dhe vajra të performancës. Zgjidhni të preferuarën tuaj dhe jepini një shtysë jetës tuaj seksuale. Parfum feromone femëror i krijuar për të Tërheqja e seksit të kundërt është një faktor kimik që shkakton sjellje të caktuara tek njerëzit dhe besohet se çlirojnë neurotransmetues që ndryshojnë drejtpërdrejt sjelljen e seksit të kundërt, si p.sh është i panjohur për feromonet sepse ato funksionojnë në mënyrë të pandërgjegjshme.

Parfum Me Feromone Touché 50ml

3,700 LEK

In stock