Paddle Exquisite

2,600 LEK

Merrni bythën tuaj – ose të dikujt tjetër! – e kuqe e papërpunuar dhe me brirë me këtë lopatë lëkure të çuditshme për disa lojëra me brirë gomari. Si ta përdorni varet nga ju, por nëse dikush ka qenë një djalë (ose vajzë) i keq, ata do ta dinë se e meritojnë!

Availability: Në gjëndje SKU: 130272 Kategori: , ,
Shihni shportën

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Merrni bythën tuaj – ose të dikujt tjetër! – e kuqe e papërpunuar dhe me brirë me këtë lopatë lëkure të çuditshme për disa lojëra me brirë gomari. Si ta përdorni varet nga ju, por nëse dikush ka qenë një djalë (ose vajzë) i keq, ata do ta dinë se e meritojnë!

Pesha (gram) 111 g
Gjatësia 290 mm
Materiali Lekure artificiale
Kodi EAN 8719497732708

Paddle Exquisite

2,600 LEK

In stock