-30%

Kollare aksesore metalike Bijoux

Çmimi origjinal qe: 4,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,800 LEK.

Çlironi imagjinatën tuaj dhe t’i dorëzoheni kënaqësisë është e lehtë me këtë jakë rrjetë metalike të rregullueshme dhe zinxhir metalik ftohës që mbulon bustin dhe belin si një rrip zinxhiri.

Availability: Në gjendje SKU: E24753 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Çlironi imagjinatën tuaj dhe t’i dorëzoheni kënaqësisë është e lehtë me këtë jakë rrjetë metalike të rregullueshme dhe zinxhir metalik ftohës që mbulon bustin dhe belin si një rrip zinxhiri. Një jakë e lehtë për t’u mbajtur për çdo rast dhe një aksesor sugjestionues i dhomës së gjumit për lojëra të buta robërie.

Përmbajtja: Jakë rrjetë metalike dhe rrip zinxhir.

Kollare aksesore metalike Bijoux

Çmimi origjinal qe: 4,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,800 LEK.

In stock