Pranga Mendafshi

1,400 LEK

Prangat e mëndafshta nga koleksioni i Bijoux Indiscrets ju prezantojnë me botën e lojës së skllavërisë në një mënyrë sensuale dhe komode. Prangat janë bërë prej materiali të butë prej sateni dhe ato mund të përdoren në mënyra të ndryshme. Duke tërhequr njërën anë përmes vrimës në skajin tjetër, mund të vendosni se sa të ngushtë dëshironi që prangat të jenë. Dhurojini ato partnerit tuaj si dhuratë dhe zbuloni botën e robërisë së bashku!

Availability: Në gjëndje SKU: BI0071 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Prangat e mëndafshta nga koleksioni i Bijoux Indiscrets ju prezantojnë me botën e lojës së skllavërisë në një mënyrë sensuale dhe komode. Prangat janë bërë prej materiali të butë prej sateni dhe ato mund të përdoren në mënyra të ndryshme. Duke tërhequr njërën anë përmes vrimës në skajin tjetër, mund të vendosni se sa të ngushtë dëshironi që prangat të jenë. Dhurojini ato partnerit tuaj si dhuratë dhe zbuloni botën e robërisë së bashku!

Pranga Mendafshi

1,400 LEK

In stock