Kafaz penisi Black Cock Cage

7,500 LEK

Rripi i dëlirësisë për njeriun e nënshtruar garanton një qëndrim jashtëzakonisht kufizues dhe të dëlirë. Forma anatomike lejon përdorimin edhe 24/7.

Availability: Në gjendje SKU: 130156 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Rripi i dëlirësisë për njeriun e nënshtruar garanton një qëndrim jashtëzakonisht kufizues dhe të dëlirë. Forma anatomike lejon përdorimin edhe 24/7.

Matjet: Gjatësia totale 96 mm, unaza e topit brenda-Ø 45 mm, kafazi Ø 38 mm. Pesha 212 g.

Kafaz penisi Black Cock Cage

7,500 LEK

In stock