Masturbator meshkuj Teazers

13,800 LEK

Ky masturbator ka jo 1 por 4 mënyra të ndryshme kënaqësie. Lodra mund të shtrydh, thith, lëkundet dhe zgjerohet. Përveç kësaj, masturbatori ka një brendësi me brinjë dhe me kurorë për stimulim shtesë.

Availability: Në gjendje SKU: TEA047 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky masturbator ka jo 1 por 4 mënyra të ndryshme kënaqësie. Lodra mund të shtrydh, thith, lëkundet dhe zgjerohet. Modalitetet e ndryshme mund të kontrollohen veçmas, por lodra ka gjithashtu një buton të shpërthimit me një klikim ku përjetoni të gjitha mënyrat e ndryshme në të njëjtën kohë. Përveç kësaj, masturbatori ka një brendësi me brinjë dhe me kurorë për stimulim shtesë.

Masturbator meshkuj Teazers

13,800 LEK

In stock