Masturbator Meshkuj me kokrra

1,700 LEK

Shijoni një stimulim intensiv të penisit me këtë masturbator me mëngë nga FPPR. koleksion! Falë dizajnit diskret dhe madhësisë kompakte, ju mund t’i merrni lehtësisht me vete në një udhëtim. Brenda paketimit do të gjeni një mëngë shumë elastike dhe fleksibël me një strukturë të stimuluar dhe një qese lubrifikanti që të mund të filloni menjëherë. Ju lutemi vini re: Fap One-Time është vetëm për përdorim të vetëm. Përbërësit lubrifikues: poliakrilat natriumi, glicerinë, propilen glikol, karbomer.

Availability: Në gjendje SKU: FPPR011 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijoni një stimulim intensiv të penisit me këtë masturbator me mëngë nga FPPR. koleksion! Falë dizajnit diskret dhe madhësisë kompakte, ju mund t’i merrni lehtësisht me vete në një udhëtim. Brenda paketimit do të gjeni një mëngë shumë elastike dhe fleksibël me një strukturë të stimuluar dhe një qese lubrifikanti që të mund të filloni menjëherë. Ju lutemi vini re: Fap One-Time është vetëm për përdorim të vetëm. Përbërësit lubrifikues: poliakrilat natriumi, glicerinë, propilen glikol, karbomer.

Masturbator Meshkuj me kokrra

1,700 LEK

In stock