Vibrator Panty Nuzzy Butterfly

5,700 LEK

Zbuloni butonin portativ Buzzy Butterfly me telekomandë dhe kaloni së bashku një aventurë emocionuese. Vibrator i bashkëngjitjes Dezeno që e mbani në pantallona të shkurtra dhe e lidhni lehtësisht falë magnetit të fortë të shkëputshëm. Aktivizoni Buzzy Butterfly me butonin në fund

Availability: Vjen së shpejti SKU: ET859PNK Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Zbuloni butonin portativ Buzzy Butterfly me telekomandë dhe kaloni së bashku një aventurë emocionuese. Vibrator i bashkëngjitjes Dezeno që e mbani në pantallona të shkurtra dhe e lidhni lehtësisht falë magnetit të fortë të shkëputshëm. Aktivizoni Buzzy Butterfly me butonin në fund. Më pas jepini telekomandën partnerit tuaj dhe lëreni atë të vendosë se si dhe kur do të shijoni 9 cilësimet dhe modelet e ndryshme të dridhjeve. Mund ta ripenisikoni shpejt stimuluesin me kabllon USB të përfshirë. Telekomanda funksionon me 1 bateri CR2032.

Stimuluesi është bërë nga silikoni i sigurt për trupin dhe i papërshkueshëm nga uji.

Pastrimi është i shpejtë dhe i lehtë me pak ujë të vakët dhe një pastrues lodrash.

Vibrator Panty Nuzzy Butterfly

5,700 LEK

Out of stock