Vibrator Top Dancer Couples

8,100 LEK

Vibrator Tap Dancer Couples është një vibrator i dizajnuar në mënyrë elegante posaçërisht për përdorim nga çiftet. Gruaja mban vibratorin, i cili siguron stimulim shtesë për të dy partnerët. Pjesa e ngushtë futet në vaginë në mënyrë që pjesa e gjerë të mbështetet në klitoris. Ai përmban një funksion të këndshëm pulsues të prekjes që të kujton më shumë gishtat që lëvizin shpejt. Për shkak se fundi i futur është i vogël dhe i sheshtë, depërtimi është ende i mundur.

Availability: Në gjendje SKU: ET862PUR Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator Tap Dancer Couples është një vibrator i dizajnuar në mënyrë elegante posaçërisht për përdorim nga çiftet. Gruaja mban vibratorin, i cili siguron stimulim shtesë për të dy partnerët. Pjesa e ngushtë futet në vaginë në mënyrë që pjesa e gjerë të mbështetet në klitoris. Ai përmban një funksion të këndshëm pulsues të prekjes që të kujton më shumë gishtat që lëvizin shpejt. Për shkak se fundi i futur është i vogël dhe i sheshtë, depërtimi është ende i mundur. Në këtë mënyrë, burri ndjen dridhjet e Tap Dancer gjatë depërtimit. Fundi i vogël gjithashtu siguron stimulim të pikës G dhe e bën vaginën më të ngushtë, që do të thotë se mashkulli do të përjetojë edhe më shumë stimulim. Ekzistojnë 7 cilësime dridhje/pulsimi të disponueshme dhe ato kontrollohen lehtësisht me telekomandën me valë; në këtë mënyrë ju i mbani duart kryesisht të lira dhe nuk ka zhurmë me butonat e pamundur për të arritur.

Ky vibrator çift është bërë nga silikoni i butë i sigurt për trupin. Përdorni një lubrifikant me bazë uji. Tap Dancer mund të ringarkohet me kabllon USB të përfshirë. Telekomanda funksionon me 1 bateri CR2032 (e përfshirë). Pastrimi është i lehtë me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash. Mos e zhytni Tap Dancer në ujë për periudha të gjata kohore.

Vibrator Top Dancer Couples

8,100 LEK

In stock