Lubrifikant Intt Ice

4,400 LEK

Zhvilluar nga bimët e Amazonës me një aromë të shijshme luleshtrydheje, ofron një efekt unik ndjesi shpimi gjilpërash, pulsuese dhe ngrohëse.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 340000092401 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Zhvilluar nga bimët e Amazonës me një aromë të shijshme luleshtrydheje, ofron një efekt unik ndjesi shpimi gjilpërash, pulsuese dhe ngrohëse. Rriteni orgazmën tuaj si kurrë më parë. Produkt për të dhe atë. Vibratori më i plotë i lëngshëm është tani në dispozicion. Ajo sjell valë ftohjeje, pulsimi dhe ndjesi vibrimi për mbi 30 minuta.
Produkti është unisex dhe mund të përdoret për penetrim, masturbim, puthje dhe gjithashtu seks oral për shkak të aromës së tij të shijshme të nenexhikut. Udhëzime: Aplikoni 3 spërkatje në klitoris ose 1 spërkatje rreth penisit.

Lubrifikant Intt Ice

4,400 LEK

Out of stock