Xhel Stimulues Intt Vodka

4,400 LEK

Zhvilluar nga bimët e Amazonës me një shije të shijshme vodka, ofron një efekt unik ndjesi shpimi gjilpërash, pulsuese dhe ngrohëse. Rriteni orgazmën tuaj si kurrë më parë.

Availability: Në gjendje SKU: 340000092402 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Zhvilluar nga bimët e Amazonës me një shije të shijshme vodka, ofron një efekt unik ndjesi shpimi gjilpërash, pulsuese dhe ngrohëse. Rriteni orgazmën tuaj si kurrë më parë. Produkt për të dhe atë. Vibratori më i plotë i lëngshëm është tani në dispozicion. Ajo sjell valë ngrohjeje, pulsimi dhe ndjesi vibrimi për më shumë se 30 minuta. Produkti është unisex dhe mund të përdoret për penetrim, masturbim, puthje dhe gjithashtu seks oral për shkak të aromës së shijshme të Vodkës. Udhëzime: Aplikoni 3 spërkatje në klitoris ose 1 spërkatje rreth penisit.

Xhel Stimulues Intt Vodka

4,400 LEK

In stock