Lubrifikant EasyGlide Anal 100ml

1,600 LEK

Lubrifikuesi anal Bio & Natural nga EasyGlide është me bazë uji, natyral dhe biologjik. Pavarësisht nëse e përdorni me lodrën tuaj të preferuar anale ose me një partner, formula e veçantë është më e trashë se lubrifikantët e tjerë, duke e bërë atë të përsosur për lojën anale.

Availability: Vjen së shpejti SKU: EG041-BIO Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lubrifikuesi anal Bio & Natural nga EasyGlide është me bazë uji, natyral dhe biologjik. Pavarësisht nëse e përdorni me lodrën tuaj të preferuar anale ose me një partner, formula e veçantë është më e trashë se lubrifikantët e tjerë, duke e bërë atë të përsosur për lojën anale. Aplikoni një sasi të madhe në zonat e dëshiruara.

Lubrifikant EasyGlide Anal 100ml

1,600 LEK

Out of stock