Litare Steamy Shades Silver

3,900 LEK

E bërë nga materiali super i butë, i mëndafshtë, majat e zeza parandalojnë ngatërrimin, e fortë, e qëndrueshme, teksturë e butë për veshje të rehatshme, perfekte për eksperimente

Availability: Vjen së shpejti SKU: 700000257928 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

E bërë nga materiali super i butë, i mëndafshtë, majat e zeza parandalojnë ngatërrimin, e fortë, e qëndrueshme, teksturë e butë për veshje të rehatshme, perfekte për eksperimente me artin e litarit shibari, lahet në makinë, miqësore për fillestarët dhe ideale për përdoruesit e avancuar, miqësore me udhëtimet. Gjatësia: 10.00 m Litar (60% Pambuk, 40% Poliestër); Kapele (100% hekur pa nik)

Litare Steamy Shades Silver

3,900 LEK

Out of stock