Kream zbardhues intim

6,400 LEK

StarWhite është një krem ​​premium zbardhues i lëkurës me efekt ushqyes që mund të përdoret veçanërisht në lëkurën e zonave intime. Përbërësit me cilësi të lartë ndihmojnë në ndriçimin dhe kujdesin për lëkurën, duke përfshirë lëkurën rreth anusit dhe lëkurën rreth organeve gjenitale. StarWhite gjithashtu ka një efekt pozitiv në parandalimin dhe reduktimin e njollave të pigmentimit, njollave të moshës dhe njollave, për një çehre të barabartë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 251942 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

StarWhite është një krem ​​premium zbardhues i lëkurës me efekt ushqyes që mund të përdoret veçanërisht në lëkurën e zonave intime. Përbërësit me cilësi të lartë ndihmojnë në ndriçimin dhe kujdesin për lëkurën, duke përfshirë lëkurën rreth anusit dhe lëkurën rreth organeve gjenitale. StarWhite gjithashtu ka një efekt pozitiv në parandalimin dhe reduktimin e njollave të pigmentimit, njollave të moshës dhe njollave, për një çehre të barabartë.

50 ml
Krem zbardhues dhe ushqyes për lëkurën
Sidomos për lëkurën e zonave intime
I përshtatshëm edhe për njollat ​​e pigmentimit, njollat ​​e moshës dhe njollat
Me përbërës të cilësisë së lartë
Si funksionon: Aplikojeni kremin në zonat e lëkurës që dëshironi të ndriçoni. Falë strukturës së tij të lehtë dhe të butë, kremi përhapet lehtë dhe përthithet shpejt. Ky produkt përmban ekstrakt lulesh Bellis Perennis, i cili është i pasur me Belides. Ky përbërës aktiv ndriçon lëkurën dhe ndihmon në reduktimin e pigmentimit dhe njollave të moshës dhe njollave. Ekstrakti i shtuar i rrënjës së Glycyrrhiza Glabra përmban Glabridin. Ky përbërës aktiv është efektiv në parandalimin e pigmentimit të lëkurës dhe kontribuon në një çehre të njëtrajtshme. Përveç kësaj, siguron gjithashtu një sipërfaqe të lëmuar të lëkurës duke luftuar ashpërsinë dhe parregullsitë e lëkurës. Vitamina C gjithashtu kontribuon në reduktimin e pigmentimit dhe në këtë mënyrë ndihmon në njëtrajtimin e tonit të lëkurës. Gjalpi Butyrospermum Parkii përmban vitaminë A, vitaminë E, minerale dhe acide yndyrore thelbësore që ushqejnë dhe hidratojnë lëkurën. Vetitë e kujdesit të vajit Prunus Amygdalus Dulcis ofrojnë gjithashtu një sipërfaqe të lëmuar të lëkurës për të luftuar ashpërsinë dhe parregullsitë e lëkurës.
Përbërësit: Aqua, Alkool Cetearyl, Glikol Stearat, Sorbitol, Fenoksietanol, Acidi 3-o-Etil askorbik, Izoproil Miristat, Cetearyl Sulfat Natriumi, Lauril Sulfat Natriumi, Acidi benzoik, Allantoin, Tokoferol, Acidi dehidroacetik, vaj gliceril,

Kream zbardhues intim

6,400 LEK

Out of stock