Lubrifikant me baze uji Cobeco

1,700 LEK

CBL Cobeco Body Lube Water Based është një lubrifikant intim me bazë uji që ofron kënaqësi natyrale falë strukturës së tij unike të rrëshqitjes. Lubrifikuesi ka një efekt hidratues dhe hidratues që plotëson lagështinë natyrale të trupit. Në këtë mënyrë, lubrifikuesi ofron më shumë rehati gjatë marrëdhënieve seksuale. CBL Cobeco Body Lube Water Based ka një strukturë të lehtë për t’u përhapur dhe rrëshqitëse, kështu që ju mund të shijoni intensivisht.

Availability: Në gjendje SKU: 251927 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

CBL Cobeco Body Lube Water Based është një lubrifikant intim me bazë uji që ofron kënaqësi natyrale falë strukturës së tij unike të rrëshqitjes. Lubrifikuesi ka një efekt hidratues dhe hidratues që plotëson lagështinë natyrale të trupit. Në këtë mënyrë, lubrifikuesi ofron më shumë rehati gjatë marrëdhënieve seksuale. CBL Cobeco Body Lube Water Based ka një strukturë të lehtë për t’u përhapur dhe rrëshqitëse, kështu që ju mund të shijoni intensivisht.

Me bazë uji
100 ml
Efekt hidratues dhe hidratues
Lehtë për t’u përhapur dhe teksturë rrëshqitëse
I përshtatshëm në kombinim me prezervativë latex
Si funksionon: Aplikoni një sasi të dëshiruar të lubrifikantit në pjesët e zgjedhura të trupit dhe përhapeni atë në lëkurë. Formula me bazë uji i jep produktit një teksturë të lehtë dhe të lehtë për t’u përhapur, e cila është neutrale për lëkurën. Ky lubrifikant krijon një ndjesi të butë dhe komode gjatë përdorimit. Një formulë me bazë uji si kjo do të përthithet në masë të madhe nga lëkura me kalimin e kohës, nëse dëshironi aplikoni lubrifikant shtesë gjatë përdorimit për të siguruar një rrëshqitje të këndshme të vazhdueshme. Ky lubrifikant mund të lahet lehtësisht nëse është e nevojshme.
Përbërësit: Aqua, hidroksietilcelulozë, glicerinë, benzoat natriumi, acid limoni, sorbat kaliumi

Lubrifikant me baze uji Cobeco

1,700 LEK

In stock