Lubrifikant anal me baze uji Cobeco

1,800 LEK

CBL Cobeco Anal Lube me bazë uji është një lubrifikant intim me një strukturë tepër të trashë dhe rrëshqitëse. Falë kësaj teksture specifike, lubrifikuesi është veçanërisht i përshtatshëm për përdorim anal. Lubrifikuesi ka një efekt hidratues dhe hidratues, që plotëson lagështinë natyrale të trupit. Në këtë mënyrë, ju përjetoni më shumë rehati dhe kënaqësi gjatë marrëdhënieve seksuale. Me CBL Cobeco Anal Lube Water Based ju mund të shijoni kënaqësi anale pa ndërprerje me partnerin tuaj.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 252254 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

CBL Cobeco Anal Lube me bazë uji është një lubrifikant intim me një strukturë tepër të trashë dhe rrëshqitëse. Falë kësaj teksture specifike, lubrifikuesi është veçanërisht i përshtatshëm për përdorim anal. Lubrifikuesi ka një efekt hidratues dhe hidratues, që plotëson lagështinë natyrale të trupit. Në këtë mënyrë, ju përjetoni më shumë rehati dhe kënaqësi gjatë marrëdhënieve seksuale. Me CBL Cobeco Anal Lube Water Based ju mund të shijoni kënaqësi anale pa ndërprerje me partnerin tuaj.

100 ml
Veçanërisht i përshtatshëm për përdorim anal
Me bazë uji
Cilësi tepër e trashë dhe rrëshqitëse
I përshtatshëm në kombinim me prezervativë latex
Si funksionon: Aplikoni një sasi të dëshiruar të lubrifikantit në pjesët e zgjedhura të trupit dhe përhapeni atë në lëkurë. Formula me bazë uji i jep produktit një teksturë të lehtë dhe të lehtë për t’u përhapur, e cila është neutrale për lëkurën. Ky lubrifikant krijon një ndjesi të butë dhe komode gjatë përdorimit. Një formulë me bazë uji si kjo do të përthithet në masë të madhe nga lëkura me kalimin e kohës, nëse dëshironi aplikoni lubrifikant shtesë gjatë përdorimit për të siguruar një rrëshqitje të këndshme të vazhdueshme. Ky lubrifikant mund të lahet lehtësisht nëse është e nevojshme. Tekstura më e trashë është krijuar posaçërisht për përdorim anal.
Përbërësit: Aqua, glicerinë, hidroksietilcelulozë, acid limoni, sorbat kaliumi, benzoat natriumi

Lubrifikant anal me baze uji Cobeco

1,800 LEK

In stock