Kamzhik glow in the dark orange

2,000 LEK

Kamzhik me shkëlqim në errësirë nga etiketa Radiant e Dream Toys me vargje lëkure 30 cm të gjata. Flugeri ka një dorezë të fortë me kapje të lehtë të bërë nga i njëjti material me një kordon të përshtatshëm dore.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 22031 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kamzhik me shkëlqim në errësirë nga etiketa Radiant e Dream Toys me vargje lëkure 30 cm të gjata. Flugeri ka një dorezë të fortë me kapje të lehtë të bërë nga i njëjti material me një kordon të përshtatshëm dore. Projektuar për të kënaqur dëshirat tuaja më erotike. Gjurmoni butësisht trupin e të dashuruarve tuaj për të krijuar pritje dhe ndërtoni deri në kamxhik të shkurtër të mprehtë për të shkëlqyer nga argëtimi deri në kënaqësi të lë pa frymë! Efekti i shkëlqimit në errësirë e bën atë edhe më emocionues!

Flogger me fije lëkure
Dorezë e fortë dhe e qëndrueshme
Me kordon dore
Shkëlqejnë në errësirë
Gjatësia e rripave 30 cm

Kamzhik glow in the dark orange

2,000 LEK

Out of stock