Kafaz penisi M Lockdown Cage

6,500 LEK

A jeni gati për një përvojë emocionuese robërie? Ky kafaz i dëlirësisë Lockdown e bën të pamundur që mbajtësi të ketë një ereksion. Kafazi i pastër ende ju lejon të shikoni përmes tij. Kafazi mund të vishet edhe disa ditë me radhë për paralojë intensive.

Availability: Në gjendje SKU: LOCK002CLR Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

A jeni gati për një përvojë emocionuese robërie? Ky kafaz i dëlirësisë Lockdown e bën të pamundur që mbajtësi të ketë një ereksion. Kafazi i pastër ende ju lejon të shikoni përmes tij. Kafazi mund të vishet edhe disa ditë me radhë për paralojë intensive. Hapja në pjesën e përparme lejon përdoruesin të urinojë pa hequr kafazin. Ky grup i mrekullueshëm vjen me 5 unaza në madhësi të ndryshme për një përshtatje të përsosur (4,5 – 6,5 cm). Gjithashtu përmban një dry metalik me 2 çelësa dhe 5 dryna me numër plastik. Flokët plastike mund të priten nga kafazi me gërshërë pas përdorimit. Numrat unikë në çdo dry sigurojnë që ai që e mban nuk mund ta heqë fshehurazi kafazin e dëlirësisë dhe të vendosë një dry të ri më pas pa u kapur!

Shënim: hiqni kafazin e dëlirësisë përpara se të flini për të parandaluar lëndimet dhe shqetësimet.

Kafaz penisi M Lockdown Cage

6,500 LEK

In stock