Vibrator Jelly Anal Purple

3,500 LEK

Vibrator me material xhelatin, shume fleksibel per te gjetur qendren e kenaqesise nepermjet anusit. Me damare te dallueshem dhe shpejtesi vibrimi te ndryshme.

Availability: Në gjëndje SKU: 05616490000 Kategori: , ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Vibrator me material xhelatin, shume fleksibel per te gjetur qendren e kenaqesise nepermjet anusit. Me damare te dallueshem dhe shpejtesi vibrimi te ndryshme. Material shume fleksibel me nje veshje te bute. Permasa: 17.5 cm, Ø 2.5 cm.

Vibrator Jelly Anal Purple

Vibrator Jelly Anal Purple

3,500 LEK

In stock