Dildo Realiste Straight with Suction Cup 14.5 cm

1,600 LEK

Gati për një orgazmë të pastër KRISTAL? Arritni kulmin tuaj më të mirë në stil me këto dildo me formë të bukur dhe të pastër. Kjo dildo mund të shohë drejtpërdrejt përmes jush dhe do të dijë saktësisht se si ju pëlqen. Kjo dildo është e përshtatshme për përdorim anal dhe vaginal!

Availability: Vjen së shpejti SKU: REA150PNK1 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Gati për një orgazmë të pastër KRISTAL? Arritni kulmin tuaj më të mirë në stil me këto dildo me formë të bukur dhe të pastër. Kjo dildo mund të shohë drejtpërdrejt përmes jush dhe do të dijë saktësisht se si ju pëlqen. Kjo dildo është e përshtatshme për përdorim anal dhe vaginal! Stimulim preciz i ngjashëm me gishtin, i shkëlqyeshëm për stimulim të shijshëm anal dhe padyshim një mik i klitorisit? Do të gjeni të gjitha këto dhe më shumë në këtë dildo! Baza funksionon si një filxhan thithës për përdorim pa duar, por gjithashtu i jep mundësinë për t’u përdorur në parzmore. Të gjitha dildot REALROCK CRYSTAL CLEAR janë pa ftalate, pa lateks, të sigurta për trupin dhe jo poroze, gjë që i bën ato të pastrohen lehtë dhe u jep atyre një qëndrueshmëri më të gjatë. Ky model është i gjatë 6,1” (15,5 cm) duke përfshirë kupa e thithjes, ka një gjatësi të futshme prej 5,7” (14,5 cm) dhe ka një perimetër prej 1,1” (2,8 cm).

Dildo Realiste Straight with Suction Cup 14.5 cm

1,600 LEK

Out of stock