-25%

Dildo Icicle “AISSIKUL”

Çmimi origjinal qe: 13,800 LEK.Çmimi i tanishëm është: 10,350 LEK.

Vellot delikate të bardha në trupin blu të akullit të dildos do të duken të ndryshme për secilën lodër. Ata pothuajse duken si lule acar në dritare.

Availability: Në gjendje SKU: SK-003.2 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Vellot delikate të bardha në trupin blu të akullit të dildos do të duken të ndryshme për secilën lodër. Ata pothuajse duken si lule acar në dritare.

Ngjashëm me një akull të vërtetë, forma bazë është një kon që është gërshetuar me ngritje asimetrike. Me majën e butë dhe falë përdorimit të silikonit përkëdhelës, prishja do të jetë e butë dhe e lehtë. Baza është e përshtatshme për të mbajtur dhe kontrolluar lodrën. Me një filxhan thithës, lodra ngjitet në sipërfaqe të lëmuara dhe mund të hiqet përsëri lehtësisht.

Dizajni: blu e lehtë e tejdukshme me përfshirje të rastësishme të bardha
Gjatësia: përafërsisht. 19 cm (7,5 inç)
Diametri më i vogël në krye: përafërsisht. 2,5 cm (1 inç)
Diametri më i madh në boshtin e poshtëm: përafërsisht. 4 cm (1,6 inç)
Baza: përafërsisht. 6 cm (2,4 inç)
Baza: e lëmuar ose si filxhan thithës (ju lutemi zgjidhni)
Silikoni i thartë, pa erë
Dërguar në një kuti metalike me ngjyrë argjendi, të mbështjellë me letër të zezë, duke përfshirë një mostër xheli lubrifikues

Dildo Icicle “AISSIKUL”

Çmimi origjinal qe: 13,800 LEK.Çmimi i tanishëm është: 10,350 LEK.

In stock