-25%

Plug Mushroom – Forest Gnome

Çmimi origjinal qe: 10,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,800 LEK.

Një PLug delikat ose një lodër fillestare në çdo mënyrë që ju pëlqen! Kërpudha ka një kapelë të strukturuar delikate.

Availability: Në gjendje SKU: SW10215 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Një plug delikat ose një lodër fillestare në çdo mënyrë që ju pëlqen!

Kërpudha ka një kapelë të strukturuar delikate.

Koka dhe baza e lodrës ndryshon ngjyrën kur nxehet. Një këmbë në formë pjate parandalon që lodra të shkojë shumë larg në trup.

Dizajni: ngjyre jeshile marble, këmbë jeshile pylli.
Gjatësia: përafërsisht. 12,5 cm (4,9 inç)
Diametri më i vogël: përafërsisht. 1,5 cm (0,6 inç)
Diametri më i madh: përafërsisht. 2,8 cm (1,1 inç)
Diametri i këmbës: përafërsisht. 6,2 cm (2,4 inç)
Silikoni pa erë
Dërguar në një kuti metalike me ngjyrë argjendi, të mbështjellë me letër të zezë, duke përfshirë një mostër xheli lubrifikues

Plug Mushroom – Forest Gnome

Çmimi origjinal qe: 10,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,800 LEK.

In stock