Dildo Dr.Skin 7inch

5,600 LEK

Doktori është brenda! Dr. Skin Glide 7 inç Vetë Lubrifikues Dildo me Topa është një lodër realiste, vetëlubrifikuese që ka nevojë vetëm për pak ujë për t’u rrëshqitur!

Availability: Vjen së shpejti SKU: 331598 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Doktori është brenda! Dr. Skin Glide 7 inç Vetë Lubrifikues Dildo me Topa është një lodër realiste, vetëlubrifikuese që ka nevojë vetëm për pak ujë për t’u rrëshqitur! Dr. Skin Glide ka një bazë të fortë filxhan thithjeje që do të mbahet në çdo sipërfaqe të sheshtë dhe është e pajtueshme me parzmore. E bërë nga TPE e sigurt për trupin, kjo lodër nuk përmban aroma, ftalate, parafina ose latex. Vetitë vetëlubrifikuese janë të përkohshme. Do të zgjasë deri në 12 përdorime. Për pastrim, lajeni me sapun dhe ujë. Thajeni dhe lëreni të thahet në ajër përpara se ta ruani. Përdoreni produktin vetëm me lubrifikantë me bazë uji. Rekomandohet të filloni të përdorni lubrifikantë me bazë uji pasi vetitë vetëlubrifikuese të fillojnë të zvogëlohen.

Vetë lubrifikues: rrëshqitshëm kur laget, thjesht shtoni pak ujë
Detajuar për një pamje dhe ndjesi realiste
E përputhshme me filxhanin e fortë të thithjes dhe parzmoren e unazës O
E bërë nga TPE e sigurt për trupin, nuk përmban aromë sintetike, ftalate, parafina ose latex
Gjatësia 7 inç / 17,7 cm
Gjerësia 1,75 inç / 4,4 cm
Dr Skin Self-lubricating TPE Care Guide

Një përmirësim vetëlubrifikues për TPE-në tonë të pronarit X5 superior:
Testuar në mënyrë të pavarur laboratorike
Alternativë e sigurt për trupin ndaj lodrave pelte të klasës më të ulët në treg
Për pastërti dhe siguri optimale:
Pastroni para dhe pas përdorimit, duke përdorur ujë të ngrohtë dhe sapun të butë ose pastruesin tuaj të preferuar të lodrave
Ruani lodrën tuaj në një qese ruajtëse pa garzë

Dildo Dr.Skin 7inch

5,600 LEK

Out of stock