Minivibrator Cuties Mini Yellow

4,600 LEK

Vibrator mini me kabllo për penisikim USB
7 mënyra dridhje
Sipërfaqe e butë
Vibrator mini i verdhë me një dizajn të hollë. Ajo ka 7 mënyra dridhje dhe mund të plotësohet me kabllon USB të përfshirë. Trajtim i lehtë dhe një dizajn elegant.

Gjatësia e plotë 13.2 cm, -2 2.5-2.9 cm, thellësia e futjes 8 cm, pesha 63 gr. Veshje silikoni, ABS, PU.

Availability: Në gjendje SKU: 05953060000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator mini me kabllo për penisikim USB
7 mënyra dridhje
Sipërfaqe e butë
Vibrator mini i verdhë me një dizajn të hollë. Ajo ka 7 mënyra dridhje dhe mund të plotësohet me kabllon USB të përfshirë. Trajtim i lehtë dhe një dizajn elegant.

Gjatësia e plotë 13.2 cm, -2 2.5-2.9 cm, thellësia e futjes 8 cm, pesha 63 gr. Veshje silikoni, ABS, PU.

Minivibrator Cuties Mini Yellow

4,600 LEK

In stock