-30%

Butt Plug Happy Ass

Çmimi origjinal qe: 5,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,780 LEK.

Butt-Plug Happy ASs bën stimulim anal shumë argëtues! Ky plug unike është bërë prej çeliku të pandryshkshëm dhe ka një fidget spinner me tre butona të bardhë. Me shtypjen e këtyre butonave, dritat LED aktivizohen dhe ju krijoni modelet më të bukura të dritës. Lodra vjen e pajisur me 4 modele të ndryshme të dritës.Ju mund të bashkëngjitni një nga tre emojis në qendër të prizës duke përdorur magnet për të pasqyruar prirjen tuaj aktuale.

Availability: Në gjendje SKU: AF918 Kategori: , , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Butt-Plug Happy ASs bën stimulim anal shumë argëtues! Ky plug unike është bërë prej çeliku të pandryshkshëm dhe ka një fidget spinner me tre butona të bardhë. Me shtypjen e këtyre butonave, dritat LED aktivizohen dhe ju krijoni modelet më të bukura të dritës. Lodra vjen e pajisur me 4 modele të ndryshme të dritës.Ju mund të bashkëngjitni një nga tre emojis në qendër të prizës duke përdorur magnet për të pasqyruar prirjen tuaj aktuale.

Butt Plug Happy Ass

Çmimi origjinal qe: 5,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,780 LEK.

In stock