-30%

Dildo Amazing Squrting Cock

Çmimi origjinal qe: 14,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 9,870 LEK.

Shkoni për një eksperiencë realiste me Squirting Cock nga Doc Johnson. Kjo dildo realiste është bërë nga materiale fleksibël dhe është e padallueshme nga gjëja e vërtetë falë një boshti të venitur dhe thasë me top të guximshëm.Ka një filxhan të fortë thithjeje në pjesën e poshtme, duke e bërë të lehtë ngjitjen në çdo sipërfaqe të sheshtë dhe të lëmuar.
Shiringa vjen me një shishe sperme false.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 0274-00-BX Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Shkoni për një eksperiencë realiste me Squirting Cock nga Doc Johnson. Kjo dildo realiste është bërë nga materiale fleksibël dhe është e padallueshme nga gjëja e vërtetë falë një boshti të venitur dhe thasë me top të guximshëm.Ka një filxhan të fortë thithjeje në pjesën e poshtme, duke e bërë të lehtë ngjitjen në çdo sipërfaqe të sheshtë dhe të lëmuar.
Shiringa vjen me një shishe sperme false.

Dildo Amazing Squrting Cock

Çmimi origjinal qe: 14,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 9,870 LEK.

Out of stock