-25%

Ball Gag: Strawberry

Çmimi origjinal qe: 10,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,800 LEK.

Tema jonë “Kopshti i Edenit” gjithashtu mund të shndërrohet në botën e BDSM. Ndoshta tashmë po luani me idenë për të provuar artin e nënshtrimit, por e zeza ose e kuqja tipike është shumë e habitshme?

Availability: Në gjendje SKU: ES-207.2 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Tema jonë “Kopshti i Edenit” gjithashtu mund të shndërrohet në botën e BDSM. Ndoshta tashmë po luani me idenë për të provuar artin e nënshtrimit, por e zeza ose e kuqja tipike është shumë e habitshme? Pastaj merrni një frut. Ne e lyejmë këtë me dorë dhe e stilojmë topin konvencional të gag në një aksesor të padëmshëm.

Ky Ball Gag është bërë nga silikoni i sigurt për trupin, pa ftalate dhe pigmente jo toksike. Ka një sipërfaqe me shkëlqim dhe një përafërsisht. Prerje 12 mm (0,5 inç) për ta fiksuar në një rrip.

Pamja me luleshtrydhe: e kuqe e errët me arra të verdha, gjethe jeshile të errëta
Diametri: 45 mm (1,77 inç)
Silikoni i qëndrueshëm, elastik
Pa erë dhe pa shije
miqësore me dhëmbët
Higjienike
Dorëzimi në një qese të vogël organza
Ky rrip lëkure i zi i punuar me dorë nga punishtja e Petra dos Santos (Berlin) shkon mirë me të.

Rrip lëkure i qepur me 3 shtresa (i certifikuar pa ndotës)
Gjatësia: përafërsisht. 62 cm (24,4 inç)
Përafërsisht. 2 cm e gjerë (0,8 inç)
Mbërthyes kopsash pa nikel
10 perforime për rregullimin e shtrirjes

Ball Gag: Strawberry

Çmimi origjinal qe: 10,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 7,800 LEK.

In stock