Anal Plug Silver Fox Tail

3,200 LEK

Bëhuni të egra me bishtin e dhelprës me prizë metalike të prapanicës, një aksesor emocionues që shijon momentet tuaja intime në dhomën e gjumit. Ky bisht me gëzof ndihet i mrekullueshëm kundër lëkurës, shton një prekje bukurie komode dhe është i përsosur për të luajtur role.

Availability: Në gjendje SKU: OU912BLK Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Bëhuni të egra me bishtin e dhelprës me prizë metalike të prapanicës, një aksesor emocionues që shijon momentet tuaja intime në dhomën e gjumit. Ky bisht me gëzof ndihet i mrekullueshëm kundër lëkurës, shton një prekje bukurie komode dhe është i përsosur për të luajtur role. Plugu e lëmuar, metalike e prapanicës është e formuar për rehati dhe kënaqësi, duke ofruar një peshë të kënaqshme dhe një formë të ngushtuar të përshtatshme për fillestarët dhe ende kënaq një përdorues me përvojë.

Anal Plug Silver Fox Tail

3,200 LEK

In stock