Vibrator Thrusting Pearl Rabbit

9,200 LEK

Kënaqësi e pastër!
Vibratori Thrusting Pearl Rabbit nga Sweet Smile është një vibrator i fuqishëm shtytës me një vibrator fleksibël klitorial dhe rruaza rrotulluese në bosht për kënaqësi të gjithanshme, orgazmike deri në pikën G.

Availability: Në gjendje SKU: 05548040000 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kënaqësi e pastër!
Vibratori Thrusting Pearl Rabbit nga Sweet Smile është një vibrator i fuqishëm shtytës me një vibrator fleksibël klitorial dhe rruaza rrotulluese në bosht për kënaqësi të gjithanshme, orgazmike deri në pikën G.

2 motorët e fuqishëm ofrojnë 10 mënyra të ndryshme dridhjeje në stimuluesin e klitorit dhe 3 mënyra të bukura të shtytjes/rotacionit në bosht. Modalitetet mund të kontrollohen veçmas me shtypjen e një butoni. Vibratori Thrusting Pearl Rabbit është i papërshkueshëm nga uji që do të thotë se mund të përdoret edhe në banjë ose dush.

Është bërë nga silikoni i butë prej kadifeje me teksturë Soft Touch dhe kjo do të thotë se mund të futet lehtësisht. Gjithashtu ndihet mirë kundër lëkurës gjatë kënaqësisë dhe lojës.

Mund të rimbushet me kabllon USB të përfshirë.

Gjatësia e plotë 24,8 cm deri në 26 cm, gjatësia e futjes 13,8 cm deri në 15 cm, Ø max. 3.5 cm.
Pesha 295 g.
Silikoni, PU, ​​ABS.

Vibrator shtytës me një vibrator klitori
Rruaza rrotulluese në bosht
Funksionet mund të kontrollohen veçmas
I papërshkueshëm nga uji
Silikoni me një teksturë të butë me prekje

Vibrator Thrusting Pearl Rabbit

9,200 LEK

In stock