-30%

Vibrator THREESOME WALL BANGER DELUXE

Çmimi origjinal qe: 14,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 10,080 LEK.

Vibrator shumëfunksional me një strukturë kthesë. Mund të kontrollohet me ose pa telekomandë wireless. 7 funksione dhe 3 shpejtësi. Gota e fuqishme thithëse që krijon një vulë të papërshkueshme nga uji. Mund të rimbushet, përfshirë kabllon e penisikimit USB. Telekomanda kërkon bateri 1x CR1620, përfshirë. I papërshkueshëm nga uji.

Availability: Në gjendje SKU: 45735 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator shumëfunksional me një strukturë kthesë. Mund të kontrollohet me ose pa telekomandë wireless. 7 funksione dhe 3 shpejtësi. Gota e fuqishme thithëse që krijon një vulë të papërshkueshme nga uji. Mund të rimbushet, përfshirë kabllon e penisikimit USB. Telekomanda kërkon bateri 1x CR1620, përfshirë. I papërshkueshëm nga uji.

Vibrator THREESOME WALL BANGER DELUXE

Çmimi origjinal qe: 14,400 LEK.Çmimi i tanishëm është: 10,080 LEK.

In stock