Set Menge Penisi

1,900 LEK

Komplet prej 2 mëngësh zgjatues të rrethit, i bërë nga TPE transparente, i cili është i butë, super i shtrirë dhe pa ftalat. Mëngët rrisin rrethin e penisit dhe mund të shkurtohen në bazë për t’iu përshtatur çdo madhësie. Mëngë penisi 15,2 cm. Zgjatës super të shtrirjes me kreshta stimuluese dhe struktura të nubs. Mëngë rrit rrethin e penisit. Baza e mëngës mund të shkurtohet për t’iu përshtatur çdo madhësie.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 21691 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Komplet prej 2 mëngësh zgjatues të rrethit, i bërë nga TPE transparente, i cili është i butë, super i shtrirë dhe pa ftalat. Mëngët rrisin rrethin e penisit dhe mund të shkurtohen në bazë për t’iu përshtatur çdo madhësie. Mëngë penisi 15,2 cm. Zgjatës super të shtrirjes me kreshta stimuluese dhe struktura të nubs. Mëngë rrit rrethin e penisit. Baza e mëngës mund të shkurtohet për t’iu përshtatur çdo madhësie.

Set Menge Penisi

1,900 LEK

In stock