Vibrator Pink Love

8,600 LEK

Koha për të shijuar jetën tuaj të dashurisë, merrni vetes këtë vezë vibruese mahnitëse. Kjo vezë e veshur me valë është projektuar për të stimuluar vendin tuaj të ëmbël me dridhjet e saj të shijshme të thella dhe të zhurmshme.

Availability: Në gjëndje SKU: 140035 Kategori:
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Koha për të shijuar jetën tuaj të dashurisë, merrni vetes këtë vezë vibruese mahnitëse. Kjo vezë e veshur me valë është projektuar për të stimuluar vendin tuaj të ëmbël me dridhjet e saj të shijshme të thella dhe të zhurmshme. Vishni kur dilni me partnerin tuaj; ata mbajnë telekomandën. Sa kohë mendoni se mund ta mbani orgazmën tuaj? Bishti i jashtëm është ideal për marrjen e lehtë. Kjo vezë pastrohet lehtë, ruhet përsëri në kutinë e saj.

Vibrator veze me telekomandë
10 modele të ndryshme vibruese
Lojë e vetme dhe e partnerit – ushtrimi Kegel
Lehtë për t’u pastruar
100% i papërshkueshëm nga uji
Gjatësia: 217 mm
Gjatësia e futjes: 75 mm
Diametri: 38 mm
Pesha: 106 g
Materiali: Silic
Ngjyra: Rozë
Furnizimi me energji elektrike: USB i rikarikueshëm