-5%

Vibrator penisi COBRA LIBRE II

15,390 LEK

E mbani mend kur hipët për herë të parë pas timonit të një makine? Ato ndjenja të lirisë, mundësisë, fuqisë? Njohuritë që mund të eksploroni dhe zbuloni në mënyra që thjesht nuk ishin të mundshme më parë? Kjo është thuajse ajo që ndodh me penën tuaj herën e parë që përdorni COBRA LIBRE II.

Availability: Në gjëndje SKU: 5010803 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

VIBRATORI I FUNDIT I KOKËS SË PENISIT
E mbani mend kur hipët për herë të parë pas timonit të një makine? Ato ndjenja të lirisë, mundësisë, fuqisë? Njohuritë që mund të eksploroni dhe zbuloni në mënyra që thjesht nuk ishin të mundshme më parë? Kjo është thuajse ajo që ndodh me penën tuaj herën e parë që përdorni COBRA LIBRE II.

ÇFARË E BËN TË VEÇANTË KOBRA LIBRE II?
COBRA LIBRE II mbështjell kokën e ndjeshme të penisit në silikon prej kadifeje dhe dridhje të zhurmshme. Dy motorët e tij largojnë dridhjet nga njëri-tjetri, për një ndjenjë thithjeje të lehtë. Nuk ka nevojë për të shtyrë, shtrydhur ose goditje: thjesht shtrihuni dhe shijoni, pa duar. Plus, mund të përdorni bllokimin praktik të udhëtimit për ruajtje të sigurt.

Vibrator penisi COBRA LIBRE II

15,390 LEK

In stock