-30%

Vibrator Only The Best

8,820 LEK

Falë formës së tij U, të dy mund të shijoni një stimulim unik me këtë vibrator çiftesh të veshur me telekomandë. Është i pajisur me një motor të fuqishëm me 7 mënyra dridhjesh që do t’ju afrojnë më shumë në kulmin.

Availability: Në gjendje SKU: 210083 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Falë formës së tij U, të dy mund të shijoni një stimulim unik me këtë vibrator çiftesh të veshur me telekomandë. Është i pajisur me një motor të fuqishëm me 7 mënyra dridhjesh që do t’ju afrojnë më shumë në kulmin. Përveç dridhjeve të fuqishme dhe sensuale, ju mund të përjetoni edhe një ndjesi më të ngushtë ndërsa bëni dashuri me partnerin tuaj. Ka një bateri të ringarkueshme USB për të vazhduar argëtimin. Silikoni i butë është miqësor ndaj lëkurës dhe shumë i këndshëm në prekje. Së bashku me strukturën e tij dhe lubrifikantin tuaj të preferuar me bazë uji, ju mund të kaloni netët më të mira të jetës tuaj, qoftë me partnerin tuaj ose vetëm. • I papërshkueshëm nga uji për pastrim të thjeshtë. Shmangni zhytjen plotësisht në ujë dhe futjen e ujit në prizën DC ose përreth ndërfaqes. Ne rekomandojmë përdorimin e një pastrues lodrash. Ato janë të formuluara posaçërisht për të trajtuar çdo mikrob ose bakter në lodrën tuaj seksuale pa lënë mbetje të dëmshme që mund të irritojnë pjesët tuaja të ndjeshme.

Matjet:
Gjatësia totale: 85 mm
Gjatësia e futjes: 80 mm
Diametri:30-35 mm
Pesha: 65 g
Bërë nga material super i butë i shkallës mjekësore, hipoallergjik silikoni pa ftalate, me ndjesi të ngjashme me lëkurën. Është 100% miqësor ndaj trupit, pa erë dhe ju jep ndjesi të butë dhe komode.
Ngjyra: Blu
Vibrator për çifte që mund të vishet me 7 modalitete vibrimi kumbues. Gjithashtu penisikohet në mënyrë magnetike nëpërmjet USB-së për më shumë rehati – kablli i përfshirë

Vibrator Only The Best

8,820 LEK

In stock