Vibrator REALFeel Deluxe

9,700 LEK

Më realiste se e vërteta!
Ky vibrator emocionues dhe real ndihet si i vërtetë – sipërfaqja është bërë nga lëkura e mishit fantastike dhe rrëshqet pa probleme në vaginë ose anus.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05400560000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Më realiste se e vërteta!
Ky vibrator emocionues dhe real ndihet si i vërtetë – sipërfaqja është bërë nga lëkura e mishit fantastike dhe rrëshqet pa probleme në vaginë ose anus. Glans dhe venat e theksuara ofrojnë stimulim shtesë ndërsa dridhja me shumë shpejtësi krijon forcën perfekte të dridhjes. Kupa e thithjes mund të ngjitet në sipërfaqe të lëmuara si pllaka ose laminat dhe kjo do të thotë se argëtimi pa duar është i mundur. Ky vibrator i mrekullueshëm është gjithashtu i papërshkueshëm nga uji që do të thotë se nuk e ka problem të shkojë në një udhëtim në një zonë shumë të lagësht. Ju lutemi porosisni bateritë veç e veç (2 x AAA).

Gjatësia e plotë 24 cm, gjatësia e futjes 21 cm, Ø 5,1 cm. TPR, ABS.

Vibrator realist me dridhje me shumë shpejtësi
I papërshkueshëm nga uji
Me një filxhan thithës
Glans dhe testikuj të theksuar

Vibrator REALFeel Deluxe

9,700 LEK

Out of stock