-30%

Rruaza vaginale Jenna Geisha

Çmimi origjinal qe: 4,700 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,290 LEK.

Topat JENA Geisha shkaktojnë orgazma intensive, kënaqësi ndërsa janë në përdorim dhe forcojnë muskujt e legenit. Ato përbëjnë një lloj ushtrimi shumë argëtues. Dyfisho kënaqësinë!

Availability: Në gjendje SKU: E27875 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Topat JENA Geisha shkaktojnë orgazma intensive, kënaqësi ndërsa janë në përdorim dhe forcojnë muskujt e legenit. Ato përbëjnë një lloj ushtrimi shumë argëtues. Dyfisho kënaqësinë!

Kënaqësi
Topat geisha janë të heshtura. Mund t’i vishni pa e vënë re askush ndërsa punoni drejt orgazmave intensive duke trajnuar muskujt e legenit. Mund t’i vishni gjatë aktiviteteve tuaja të përditshme. Kur jeni duke ecur, duke notuar ose duke u përfshirë në një formë tjetër aktiviteti, lëvizja e peshave shkakton një tkurrje delikate të muskujve vaginalë, duke gjeneruar një ndjesi shumë të këndshme.

Trajnimi
Nëse sapo keni filluar të forconi muskujt e legenit, është e rëndësishme që gradualisht të rrisni kohëzgjatjen e veshjes së topave. Filloni me disa minuta në një kohë, deri në një maksimum prej 30 minutash. Përmbajuni një orari të krijimit. Në varësi të gjendjes së muskujve të legenit, mund të duhen deri në 12 javë përpara se të vishni topat për 30 minuta.

Nëse veshja e topave JENA është e pakëndshme sepse ndiheni sikur mund të rrëshqasin jashtë, hiqni ato. Ju do të jeni në gjendje t’i mbani topat më gjatë ndërsa muskujt e legenit tuaj forcohen.

Specifikimet:
– Përmbajtja:
– 2 topa geisha x 35 gram (rozë) me mbajtëse (e bardhë)
– 2 x 50 gram topa geisha (vjollcë) me mbajtëse (e bardhë)
– Topat geisha janë të këmbyeshëm në mbajtëset e tyre
– 5 kombinime të ndryshme peshe të mundshme
– Format e rrumbullakosura butësisht lehtësojnë futjen e lehtë
– Lëvizje intenzive rrotulluese në topa
– Materialet: ABS i sigurt për trupin/Silikon (pa ftalat / pa plumb)
– Madhësia: 36 mm diametër (topa) – gjatësia: 165 mm (mbajtëse)
– Higjienike dhe e lehtë për t’u pastruar
– I papërshkueshëm nga uji

Rruaza vaginale Jenna Geisha

Çmimi origjinal qe: 4,700 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,290 LEK.

In stock