Vibrator Obsession Juilet Dark Purple

10,400 LEK

Zgjoni obsesionet tuaja me kënaqësitë e hareshme. Lodra silikoni ëndërrimtare, prej pelushi dhe fleksibël që shfaqin dridhje të fuqishme. E ringarkueshme dhe rezistente ndaj ujit. Gjeni partnerin e ëndrrave që është krijuar vetëm për ju.

Availability: Në gjendje SKU: 281045 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Zgjoni obsesionet tuaja me kënaqësitë e hareshme. Lodra silikoni ëndërrimtare, prej pelushi dhe fleksibël që shfaqin dridhje të fuqishme. E ringarkueshme dhe rezistente ndaj ujit. Gjeni partnerin e ëndrrave që është krijuar vetëm për ju.

Përmasat e produktit: 6,34 x 1,34 x 2,56 inç / 16,1 x 3,4 x 6,5 cm
Dimensionet e futshme: 4,21 x 1,3 inç / 10,7 x 3,3 cm
Materiali i produktit: Silikoni

Vibrator Obsession Juilet Dark Purple

10,400 LEK

In stock