-30%

Vibrator me stimulues klitori NALONE

Çmimi origjinal qe: 9,900 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,930 LEK.

Motori i fuqishëm dhe trupi i jashtëm i lëmuar prej silikoni janë në linjë të përkryer për të stimuluar. Karakteristika e jashtëzakonshme e ndjeshme ndaj prekjes ju jep kontroll mbi intensitetin e dridhjeve.

Availability: Në gjendje SKU: E24724 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Motori i fuqishëm dhe trupi i jashtëm i lëmuar prej silikoni janë në linjë të përkryer për të stimuluar. Karakteristika e jashtëzakonshme e ndjeshme ndaj prekjes ju jep kontroll mbi intensitetin e dridhjeve.

Karakteristikat kryesore të produktit:
I skalitur për të punuar me konturet e trupit tuaj dhe për t’u ulur mirë në pëllëmbën e dorës, ky vibrator silikoni ju jep kontroll të plotë mbi stimulimin. Mburrja e teknologjisë reaguese ndaj prekjes dhe 7 mënyrave të dridhjeve për orgazmë të fuqishme pas orgazmës.

Zgjidhni shpejtësinë tuaj të preferuar dhe përdorni panelin e përgjegjshëm me prekje për të krijuar modele të personalizuara. Thjesht shtypni dhe mbani butonin “T” gjatë çdo modaliteti për të kaluar nga kontrollet standarde në cilësimin e prekjes.

Përkëdheleni klitorisin tuaj me trupin dhe majën e lëmuar prej silikoni dhe kontrolloni modelin e dridhjeve duke prekur ose mbajtur panelin e kontrollit metalik. Shtypni butonin ‘+’ për t’u kthyer në modelet e paracaktuara.

Përdoreni gjithmonë me shumë lubrifikant me bazë uji për kënaqësi maksimale.

Karakteristikat kryesore:
– Silikoni i lëmuar
– Majë e rrumbullakosur
– Ergonomike
– 7 mënyra stimulimi
– Kontroll opsional i përgjegjshëm me prekje
– Butonat LED me shtypje të lehtë
– Pëshpëritje e qetë – më pak se 50 decibel
– Vibrator i ripenisikueshëm
– 100% i papërshkueshëm nga uji
– Paraqitur në një kuti të bukur të veshur me saten
– Përfshin kabllon USB dhe çantën e ruajtjes së kordonit tërheqës

Matjet:
– Gjatësia: 12,7 cm
– Gjatësia e futshme: 5,1 cm
– Perimetri: 10,2 cm

Vibrator me stimulues klitori NALONE

Çmimi origjinal qe: 9,900 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,930 LEK.

In stock