Vibrator Evolved Rabbit

10,900 LEK

Vigjilent i gjatë, i errët dhe i pashëm! Kjo atmosferë e fuqishme shtytëse përmban një seksion fizarmonikë me shirita në mes të boshtit që shtyn erotikisht nga jashtë në mënyrën më seksi, duke imituar gjënë e vërtetë – vetëm këtu ju kontrolloni shpejtësinë!

Availability: Në gjendje SKU: 840606 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vigjilent i gjatë, i errët dhe i pashëm! Kjo atmosferë e fuqishme shtytëse përmban një seksion fizarmonikë me shirita në mes të boshtit që shtyn erotikisht nga jashtë në mënyrën më seksi, duke imituar gjënë e vërtetë – vetëm këtu ju kontrolloni shpejtësinë! Shtojini kësaj dy motorë të veçantë vibrimi me 7 shpejtësi – një në kokën e boshtit kryesor dhe një në lepurin klitoral – dhe do të keni një takim me lodrën më të vështirë në komodinën tuaj! E projektuar për të dërguar valë kënaqësie brenda dhe jashtë, ju mund të laget sa të doni me këtë lodër pasi është plotësisht e zhytur në ujë!

Ambici i dyfishtë i lepurit me shtytje
Shtytje të boshtit kryesor deri në 0,5 inç / 1,2 cm
Motor i fuqishëm vibrues në kokë
Motor i veçantë në stimuluesin e lepurit
Të dy motorët punojnë së bashku
3 shpejtësi shtytëse
7 Shpejtësitë dhe funksionet vibruese
Bërë nga silikoni elastik
Dorezë plastike ABS e përfunduar me krom të zi
Dritat LED blu në butona kur janë në përdorim
Përmasat: 10 x 2,75 x 1,59 inç / 25,4 x 6,9 x 4,0 cm
Gjatësia e boshtit të futur 6 inç / 15,2 cm
Pushtet 0,5 inç / 1,27 cm
I papërshkueshëm nga uji & amp; zhytës
Ftalat pa latex
I ripenisikueshëm, i përfshirë kabllo USB

Vibrator Evolved Rabbit

10,900 LEK

In stock