Vibrator Flip

6,900 LEK

Masazhator me një kokë të luajtshme dhe 10 mënyra dridhjeje. E përkryer për masazhe të gjera të të gjithë trupit ose për futje. Shoku i përsosur në banjë ose në vende të tjera të lagështa sepse është i papërshkueshëm nga uji. Kabllo për karikim USB përfshirë.

Availability: Në gjëndje SKU: 05980620000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Masazhator me një kokë të luajtshme dhe 10 mënyra dridhjeje. E përkryer për masazhe të gjera të të gjithë trupit ose për futje. Shoku i përsosur në banjë ose në vende të tjera të lagështa sepse është i papërshkueshëm nga uji. Kabllo për karikim USB përfshirë.

Vibrator Flip

6,900 LEK

In stock