Vibrator Evolved SomeBunny To Love

14,300 LEK

Somebunny ju do! Kjo krijesë e mrekullueshme ka dy motorë të fuqishëm që punojnë së bashku për të tronditur botën tuaj me prekjen e një butoni.

Availability: Në gjendje SKU: 840766 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Somebunny ju do! Kjo krijesë e mrekullueshme ka dy motorë të fuqishëm që punojnë së bashku për të tronditur botën tuaj me prekjen e një butoni. Krijuar në mënyrë reale nga silikoni i pasur dhe kremoz, boshti kryesor harkohet pak ndërsa veshët e lepurit që punojnë fort bien në ritmin tuaj – me 9 shpejtësi dhe funksione për të zgjedhur. Përdorni bazën e fortë të filxhanit të thithjes për lojë pa duar, edhe nën ujë pasi është plotësisht e zhytur. Magnetike e ripenisikueshme me USB, e lehtë për t’u pastruar.

Vibrim realist i lepurit me bazë filxhani thithës
Stimulues i veshit lepurush me 9 shpejtësi
Bosht dhe kokë me teksturë realiste me 9 shpejtësi
2 motorë të kontrolluar së bashku
Paneli i kontrollit me 1 buton
Baza e fuqishme e filxhanit të thithjes për lojë pa duar
Bërë nga silikoni i butë kremoz
Lartësia: 7,75 inç / 19,6 cm
Thellësia: 2,81 inç / 7,1 cm
Gjerësia: 2,79 inç / 7 cm
Gjatësia e futshme 5 inç / 12,7 cm
Diametri i futshëm 1,49 inç / 3,8 cm
I papërshkueshëm nga uji dhe i zhytur
Pa ftalate dhe lateks
E ringarkueshme magnetike, e përfshirë kabllo USB

Vibrator Evolved SomeBunny To Love

14,300 LEK

In stock