-30%

Vibrator Bendable Eliza Sparkling

5,250 LEK

Sparkling Eliza është një atmosferë e përkulshme me një formë gjuhe dhe një majë të mprehtë për stimulim preciz. Me 3 shpejtësi dridhjesh dhe 7 ritme dhe aftësinë për të mbajtur pozicionin në të cilin është përkulur, Eliza do të ofrojë një larmi të madhe mundësish për stimulime të ndryshme çdo herë!

Availability: Në gjëndje SKU: 21966 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Sparkling Eliza është një atmosferë e përkulshme me një formë gjuhe dhe një majë të mprehtë për stimulim preciz. Me 3 shpejtësi dridhjesh dhe 7 ritme dhe aftësinë për të mbajtur pozicionin në të cilin është përkulur, Eliza do të ofrojë një larmi të madhe mundësish për stimulime të ndryshme çdo herë!

Vibratori i përkulshëm Eliza është bërë nga silikoni i butë i ngurtë dhe ABS. I sigurt për trupin, pa latex, pa ftalate. Maja me majë është e mrekullueshme për stimulimin e saktë. Me sipërfaqen e sheshtë mund të stimuloni zona më të gjera të zonave tuaja erogjene. Motori i fortë drejton 3 shpejtësi dridhjesh dhe 7 ritme që mund të përdoren lehtësisht me 2 butona. Ky stimulues mund të përkulet dhe mban pozicionin, kështu që ju mund ta rregulloni formën e tij sipas preferencave dhe disponimit tuaj. Mos hezitoni ta merrni Elizën me vete në vaskë ose dush, ajo është 100% e papërshkueshme nga uji. Ripenisikohet me kabllon USB-pin e përfshirë.

Vibrator i përkulshëm
Motor i fortë
7 modele dridhjesh dhe 5 shpejtësi
Funksionim i lehtë me 2 butona
IPX7 I papërshkueshëm nga uji
I ripenisikueshëm, i përfshirë kabllo USB-pin
Gjatësia 16,75 cm
Gjerësia 3,5 x 2,7 cm

Vibrator Bendable Eliza Sparkling

5,250 LEK

In stock