Strap-on Lux Fetish

11,000 LEK

7 mënyra dridhjeje me bateri (2 x AAA) brez elastik me shtrirje për rehati maksimale Një madhësi i përshtatet shumicës 2 x AAA (nuk përfshihet) Materiali: PVC pa ftalat, plastikë ABS dhe najlon

Availability: Në gjendje SKU: 700000257075 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Mund të kombinohet me:

Shtoni një stimulues për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

7 mënyra dridhjeje me bateri (2 x AAA) brez elastik me shtrirje për rehati maksimale Një madhësi i përshtatet shumicës 2 x AAA (nuk përfshihet) Materiali: PVC pa ftalat, plastikë ABS dhe najlon

Strap-on Lux Fetish

11,000 LEK

In stock