Dildo Malesation Olly

8,500 LEK

Dildo me një sipërfaqe të lëmuar dhe të mëndafshtë me filxhan thithës prej silikoni.

Availability: Në gjendje SKU: 600000009900 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Stimulim shtesë për shkak të strukturës së butë të brazdës
Baza e fortë thithëse
I përshtatshëm për stimulim vaginal dhe anal
E përputhshme me të gjitha urinat e disponueshme në treg
Sipërfaqe e lëmuar, e butë
Ngjyra: E zezë
Malesation Olly Dildo në përmasa të mëdha tashmë duket mjaft mbresëlënëse. Dhe eshte. Plot 18,5 cm gjatësi dhe 5 cm në diametër do t’ju mbushin. Tekstura e butë me shirita ofron stimulim shtesë. Olly ka një sipërfaqe të lëmuar dhe të butë. Me filxhanin e tij të fortë thithës, ngjitet mirë në të gjitha sipërfaqet e lëmuara, duke e bërë atë një shoqërues besnik që me siguri do t’ju bëjë shoqëri në banjë.

Kjo lodër përshtatet në të gjitha parzmoret standarde dhe për këtë arsye është e përshtatshme për lojëra emocionuese me role.

Malesation Olly Dildo Large duhet të përdoret vetëm me lubrifikantë me bazë uji, pasi lubrifikantët me bazë silikoni do ta dëmtonin materialin. Pas përdorimit, dildo duhet të pastrohet me pak sapun dhe ujë. Një pastrues lodrash mund të përdoret gjithashtu për dezinfektim.

Pesha: 350 gram
Madhësia e paketës: 25,2×11,4×9,5 cm

Dildo Malesation Olly

8,500 LEK

In stock