Strap-on Dr.Skin Black 6.5

4,200 LEK

Druri Skin 6 Inch Hollow Strap On është një lodër e gjithanshme që do ta mbajë kohën tuaj të lojës sa të doni! Dildo është i zbrazët për t’iu përshtatur një penisi biologjik, por mund të vishet nga çdo gjini. Ofron një ndjenjë të butë, të gjallë dhe venat e mëdha për stimulim shtesë. Brezi i shtrirë i parzmore do të strehojë ijet deri në 40 inç. E bërë nga PVC e testuar në laborator, trupi i sigurt, dildo në Rripin Druri të Skin 6 Inch është jo poroz dhe i lehtë për tu mbajtur i pastër me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash.

Availability: Në gjendje SKU: BL-72585 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Mund të kombinohet me:

Shtoni një stimulues për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Druri Skin 6 Inch Hollow Strap On është një lodër e gjithanshme që do ta mbajë kohën tuaj të lojës sa të doni! Dildo është i zbrazët për t’iu përshtatur një penisi biologjik, por mund të vishet nga çdo gjini. Ofron një ndjenjë të butë, të gjallë dhe venat e mëdha për stimulim shtesë. Brezi i shtrirë i parzmore do të strehojë ijet deri në 40 inç. E bërë nga PVC e testuar në laborator, trupi i sigurt, dildo në Rripin Druri të Skin 6 Inch është jo poroz dhe i lehtë për tu mbajtur i pastër me ujë të vakët dhe një pastrues lodrash.

Strap-on Dr.Skin Black 6.5

4,200 LEK

In stock