Dildo Realistic Dr.Skin Mocha

3,500 LEK

Mjeku është brenda! Dr Skin 9.5 Inch Cock është krijuar për të përmbushur të gjitha fantazitë tuaja të madhësisë! Ky dildo i gjatë dhe i trashë ka të gjitha venat dhe strukturat e gdhendura të një gjeli të vërtetë. E ndërtuar me një filxhan thithës të fuqishëm, ju mund ta ngjisni Dridhin Dr. Skin 9.5 Inch në çdo sipërfaqe të lëmuar dhe të sheshtë për lojë solo, ose ta lidhni me parzmore.

Availability: Në gjëndje SKU: BL-26817 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Mjeku është brenda! Dr Skin 9.5 Inch Cock është krijuar për të përmbushur të gjitha fantazitë tuaja të madhësisë! Ky dildo i gjatë dhe i trashë ka të gjitha venat dhe strukturat e gdhendura të një gjeli të vërtetë. E ndërtuar me një filxhan thithës të fuqishëm, ju mund ta ngjisni Dridhin Dr. Skin 9.5 Inch në çdo sipërfaqe të lëmuar dhe të sheshtë për lojë solo, ose ta lidhni me parzmore.